Hajduk svladao Kaptol i učvrstio vodstvo na ljestvici

01.04.2013. | Mario Nakić
Pregleda: 14015

Hajduk iz Pakraca pobijedio je NK Kaptol u preostaloj utakmici 1. ŽNL koja je odigrana danas u Velikoj. Zbog radova na kaptolačkom igralištu, Kaptolčani domaćinske utakmice igraju u Velikoj.

Kaptol je na kraju prvog poluvremena vodio s 2:1, da bi Pakračani u nastavku utakmice boljom igrom preokrenuli rezultat u svoju korist. Na kraju je bilo 2:4 za Hajduk, a golove za pobjedničku momčad postigli su Ivo Mijić (dvostruki strijelac), Ivan Kaurin i Valentino Jirasek.

- Bila je to jako dobra utakmica s puno prilika s obje strane. Kaptol je dobra ekipa igrali su odlično, ali i mi smo bili dobri, posebno u drugom dijelu utakmice. Mislim da smo na kraju zasluženo pobijedili jer smo taman za ta dva gola bili bolji - komentirao je Slavko Vuić, trener Hajduka.

Do izjave trenera Kaptola nismo uspjeli doći.

Situacija na vrhu i dnu tablice ostaje nepromijenjena. I dalje Hajduk vodi, sada je još učvrstio svoje vodstvo za 3 boda ispred drugoplasirane Požege koju je bodovno stigla Sloga. Na dnu ostaju Mladost, Jakšić i Eminovci koji će se ove sezone, čini se, boriti za ostanak u 1. ligi.