Požežanin Matej Mitrović zabio pogodak za Hrvatsku reprezentaciju na kvalifikacijskoj utakmici

Matej Mitrović prije godinu je dana potpisao za HNK "Rijeka"
(FOTO: Wikimedia Commons)

07.10.2016. | 034Portal
Pregleda: 14732

Hrvatska nogometna reprezentacija sinoć je deklasirala Kosovo kao gost u Skadru 6:0, u kvalifikacijskoj utakmici za Svjetsko prvenstvo u Rusiji.

Strijelac prva tri pogotka bio je Mario Mandžukić (6., 24. i 35. minuta). Najzanimljiviji trenutak za nas dogodio se u 67. minuti kad je Perišić iz kornera kratko proigrao Brozovića koji je ubacio na drugu vratnicu, gdje se ubacio Požežanin Matej Mitrović i zakucao loptu u mrežu za 4:0.

Pogotke su još zabili Ivan Perišić i Nikola Kalinić.

Matej Mitrović rođen je u Požegi, a svoju nogometnu karijeru počeo je u Kutjevu. Ubrzo prelazi u nogometnu školu Kamen Ingrada iz Velike, tadašnjeg prvoligaša. U rujnu 2013. prelazi u Rijeku te potpisuje na dvije godine uz mogućnost produženja na još dvije godine.

Sada je hrvatski reprezentativac i nadamo se da će dobiti što više prilika da ponosno predstavlja svoj rodni grad.