Nogometna lopta
(FOTO: Arhiv)

17.05.2011. | B. M. / P. Š. S.
Pregleda: 1196

Vodeći  Papuk je u derbiju kola, u  Velikoj, bio bolji od Kaptola rezultatom 4:2 i osigurao prednost od pet bodova tri kola prije kraja te je na korak od naslova prvaka. Domaći su pogocima Tomislava Žuljevića i Domagoja Ivića okrunili bolju igru u prvih pola sata ali u 45. minuti autogolom Eugena Šarića Kaptol se vratio u utakmicu da bi na početku drugog poluvremena Mario Pamer i izjednačio rezultat. Već u sljedećem napadu Žuljević kažnjava grešku obrane gostiju i Veličani su ponovo u vodstvu da bi pogotkom Marinka Miškića i potvdili pobjedu.  U susretu požeških klubova Dinamo je u Mihaljevima uvjerljivo porazio Croatiu  će vjerojatno završiti na 13. mjestu jer je i BSK Bazinaturs osvojio sva tri boda u Sulkovcima. U Rajsavcu su Eminovci  nakon vodstva domaćih od 2:0 okrenuli rezultat na 2:3 i osvojili važne bodove u borbi za vrh ljestvice. Tim osvježenje je osvojilo sva tri boda u Jakšiću a derbi općine Kutjevo između istoimenog domaćina i Kamena iz Vetova završio je miroljubivo,  podjelom bodova.

Rezultati utakmica 23. kola , 14. i 15. 05. 2011.
Papuk – Kaptol 4:2, Dinamo (R) – Eminovci 2:3, Kutjevo – Kamen 2:2, Jakšić – Tim osvježenje 3:4, Sulkovci – BSK Bazinaturs 1:2, Croatia – Dinamo (V) 1:5, Požega - slobodna