RK Požega (žuti)
(FOTO: Bojan Miščević)

08.05.2011. | Bojan Miščević
Pregleda: 4176

Rukometaši Rukometnog kluba Požega pobijedili su goste iz Slatine rezultatom 33:31 u sinoćnoj napetoj utakmici u Sportskoj dvorani Grabrik posljednjeg, 22. kola 2. hrvatske rukometne lige.

Požežani su gotovo cijelu utakmicu vodili, a poluvrijeme je završilo 20:16. Jedino vodstvo  gosti su imali sredinom prvog poluvremena kada je rezultat bio 12:13.
U redovima naših najviše golova su zabili Tomislav Raguž, 10 i Ivan Balenović 9. S 10 golova najbolji u redovima Slatinjana bio je Momčilo Filipović.

Rukometaši ovom pobjedom su ukupno skupili 16 bodova u Ligi koliko ima i Slatina, koja je do sinoćne utakmice držala 6. mjesto. Gol razlika Požežana je 495:544. Službenog poretka Lige još nema.