Matej Jaroš osvojio prvo mjesto na utrci u Pakracu
(FOTO: MK P.P.)

01.05.2011. | MK P.P./M.N.
Pregleda: 7293

Požeški motociklist Matej Jaroš pobijedio je u obje vožnje u kategoriji  MX2 na današnjem natjecanju u motocrossu "Bljesak 2011" održanom na stazi Matkovac u Prekopakri pokraj Pakraca.

Jaroš je nakon današnjih utrka povećao vodstvo u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske u motocrossu i sada ima ukupno 150 bodova, dok drugoplasirani Marko Tumbri za njim zaostaje za 18 bodova.

Važno je napomenuti da je u utrci iz prestiža (voze zajedno, ali se ne boduju u istoj kategoriji), Matej pobijedio slavnog Nenada Šipeka u diretnom okršaju na stazi.

Pogledajte videopriloge starta prve i druge utrke (Matej vozi zeleni kawasaki broj 99):

Na današnjem su motocrossu sudjelovala još dvojica motorista iz kluba Požega Promet. Duško Banda zauzeo je 4. mjesto u kategoriji B lige Open, dok je Roberto Šimunović bio ukupno peti u kategoriji B 250.