ŽRK Kutjevački podrum
(FOTO: ŽRK Kutjevački podrum)

03.04.2011. | Bojan Miščević/RK Kutjevački podrum
Pregleda: 2190

U 17. kolu 3. HRL - Istok, ekipa ŽRK Slavonka iz Nove Gradiške su izgubile domaću utakmicu od  ŽRK Kutjevački podrum 24:28.

Nakon početnih 3:1 za ekipu Slavonke, požeške rukometašice, odličnom obranom, koja je dala puno prilika za polukontre i kontre, okreće rezultat na 3:11. Prvo poluvrijeme završava 9:15 u korist Požežanki.

U nastavku domaćini pokušavaju stići ali ekipa pod vodstvom požeškog trenera Pranjića, kontroliranim dugim napadima održava konstantnu razliku od četiri, pet golova. Utakmica završava zasluženom pobjedom ekipe Kutjevačkog podruma od 24-28.

- Odličnom igrom cijele ekipe, posebno u segmetima obrane i kontroliranim napadima uzeli smo oba boda na vrućem gostovanju u Novoj Gradiški. Treba istaknuti cijelu ekipu u jednoj borbenoj utakmici, rekao je Kruno Pranjić, trener ŽRK Kutjevački podrum.

Izlazite li na glasanje u srijedu, 17.4.2024.?