Odbojkašice Vallis Auree pobijedile Osječanke u gostima

ŽOK Vallis Aurea
(FOTO: ŽOK Vallis Aurea)

29.11.2011. | K.J./M.N.
Pregleda: 3211

Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea upisale su pobjedu u Osijeku kod istoimene ekipe rezultatom 1:3, po setovima 18:25, 21:25, 25:17, 27:29.

Nakon relativno lagano osvojena prva dva seta uslijedila je velika borba da bi se osvojila tri boda. U trećem setu odbojkašice Osijeka odličnim blokom zaustavljaju napad Požežanki i osvajaju set. U četvrtom setu uslijedila je prava drama i u izjednačenoj borbi, poen za poen, uz malo više sreće i znanja Požežanke osvajaju set na razliku 29:27.

- Pobjeda je utoliko veća jer za našu ekipu nije nastupio naš prvi libero Ana Đurčević koju je više nego odlično zamijenila Valerija Šakić. Ovom pobjedom vratili smo se u borbu za sam vrh sa samo tri boda zaostatka za vodećom ekipom Belišća - rekao je Karlo Janček, trener ŽOK Vallis Aurea.

U sljedećem kolu u Grabrik dolazi posljednjeplasirana ekipa Čepina protiv koje Janček očekuje nova tri boda.