Englman: Suci su presudili ovu utakmicu! (video)

27.11.2011. | Mario Nakić
Pregleda: 4163

Plamene danas nisu imale sreće, a po mišljenju trenera Englmana ni sudačke pravde. Požeške su košarkašice izgubile u teškoj utakmici protiv ekipe KK Trešnjevka rezultatom 72:75.

Iako su tijekom gotovo čitave utakmice Zagrepčanke imale prednost od 5 do 13 koševa razlike, Požežanke ih početkom zadnje četvrtine uspijevaju dostići i u jednom trenutku vode 63:61. Međutim, onda se dogodilo nekoliko ključnih trenutaka, a posebno nakon prekida gošće ponovno ostvaruju prednost. Plamene su se borile do samoga kraja, ali bez uspjeha.

Prema gostujućem treneru Deanu Nemecu njegove su igračice zasluženo pobijedile. Vlado Englman, trener Požežanki kaže da su suci odigrali glavnu ulogu i odlučili pobjednika.

Najzanimljivije trenutke u posljednjoj četvrtini i izjave trenera pogledajte u videoprilogu: