Turnir u Lipiku - publika
(FOTO: Goran Potnar)

30.12.2011. | Goran Potnar
Pregleda: 2260

Božićni turnir privodi se kraju, jučer smo u Lipiku vidjeli dva finala prije finala što najviše govori o tome kako su snažne ekipe koje su došle do polufinala. U prvoj polufinalnoj utakmici sastali su se Caffe bar Speed i Caffe bar Jet Set, Speed je ušao u utakmicu konkretnije te su poveli 1-0, ubrzo zatim Jet Set poravnava rezultat. U drugom poluvremenu sjevale su prigode na obje strane no do 6 sekundi prije završetka utakmice rezultat je bio 2-2 kada Jet Set pravi šesti akumulirani prekršaj što je rezultiralo kaznenim udarcem koji je zatim promašio Dragan Vaclavek. Nakon isteka regularnog vremena pristupilo se izvođenju sedmeraca u kojima su sva tri izvođača Speeda bila precizna dok je za Jet Set Leo Poliganović propustio matirati suparničkog vratara. U drugoj utakmici polufinala sastali su se Transporti Amić-F.S. Lepka i HČSP, Amić-Lepka je bolje ušao u utakmicu, prikazao odličan nogomet sredinom drugog poluvremena imao prednost 3-1 ali žilavi HČSP nije se dao i preko Hrvoja Gele koji je postigao dva pogotka u finišu utakmice došli su do raspucavanja u sedmercima, u njima su jedni drugima kidali živce do krajnjih granica da bi na kraju HČSP slavio 8-7. Između polufinalnih susreta odigran je mini turnir limača NK Lipika, NK Poljane i NK Hajduka iz Pakraca u kojem je pobjedu odnio NK Hajduk Pakrac. Danas u pravim finalima također nas očekuje i mini revijalni turnir, ovoga puta u ženskom nogometu.