Odigrane utakmice 9. kola Županijske malonogometne lige Požeško - slavonske

(FOTO: sport-pozega.hr)

18.2.2020. | 17:52 | Mladen Mirković
IZVOR: sport-pozega.hr
Pregleda: 1522

U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su sve utakmice 9. kola Županijske malonogometne lige Požeško – slavonske.

U prvom susretu ekipa Legacya je u derbiju začelja s uvjerljivih 9:3 (5:2) svladala Vladorenu. Pogotke su postigli Bruno Kićan (2), Leonardo ilić (2), Karlo Garić (2), Matej Markanjević, Petar Barić i Tomislav Dijaković, a za Vladorenu su strijelci bili Lovro Zeljko (2) i Josip Drežnjak.

Pleternica je pobijedila Plamen rezultatom 8:4 (4:1). Pogotke su postigli Mihael Keč (2), Dario Blašković (2), Josip Petković (2), Tomislav Valentić i Damir Petković dok su za Plamen zabili Mirko Bošnjak, Branko Šaur, Denny Martinović i Nikola Blažević.

Učilište Link je rezultatom 4:3 (0:2) bilo bolje od Zarilca koji je imao vodstvo od 0:3 do 10 minuta prije kraja kad je počeo preokret Linka za koji su strijelci bili Josip Kopačević, Dominik Mitrović, Mario Janota i Marko Vučetić, a za a Zarilac su golove zabili Tihomir Živanović (2) i Andrej Peić.

Helda je dobila Coloremajl rezultatom 4:2 (0:1). Golove za lidera postigli su Jure Bošnjak (2), Albert Hel i Roberto Marčinović, a za Color su strijelci bili Vjekoslav Legac i Stjepan Šilhan.

Najuvljerljiviju pobjedu kola ostvarili su igrači Birtijce koji su rezultatom 11:4 (2:2) bili bolji od Skenderovaca iako je na poluvremenu rezultat bio izjednačen. Čak 5 pogodaka postigao je kapetan Milan Adžić, tri je dodao Ivan Uldrijan, a u strijelce su se još upisali i Marko Aračić, Kristijan Andrišek i Valentin Pavlović. Za Skenderovce su dvostruki strijelci bili Nikola Đak i Robert Bojić.

Narednog vikenda se ne liga ne igra zbog zauzetosti dvorane, a utakmice pretposljednjeg, 10. kola odigrat će se 29. 02. i 01. 03. Sastaju se Pleternica - Vladorena, Učilište Link - Plamen, Skenderovci - Zarilac i Helda - Birtijca.

(Izvor:sport-pozega.hr)