Nogometaši NK Osijeka na pripremama u Velikoj igrali međusobnu utakmicu

Nk Osijek u Velikoj
(FOTO: NK Osijek Facebook)

17.6.2018. | 09:41 | sportalo.hr
Pregleda: 4297

Nogometaši Osijeka odigrali su međusobnu utakmicu na pripremama u Velikoj. Igralo se dva puta po 35 minuta, a Plavi su bili bolji od Zelenih rezultatom 3:1. Na terenu su bili svi osim Grezde i Šorše, sudio je tehnički direktor Barišić dok su mu pomoćnici bili treneri Kuić i Smoje.

PLAVI: Malenica, Škorić, Lončar, Grgić, Barišić, Žaper, Hajradinović, Kamenar, Bočkaj, Boban i Marić.

Drugo poluvrijeme: Ivušić, Šutalo, Barać, Grgić, Bočkaj, Žaper, Pušić, Kamenar, Hajradinović, Boban i Marić.

ZELENI: Santini, Šimunec, Radeljić, Llanos, Talys, Mudražija, Mioč, Špoljarić, Pilj, Pervan i Štrkalj.

Drugo poluvrijeme: Kukić, Šimunec, Radeljić, Mudražija (Lončar), Talys, Pilj, Mioč, Špoljarić, Pervan, Lopa i Štrkalj.

9′ Mudražija je odlično asistirao Pervanu koji iz blizine ne uspjeva svladati Malenicu čija je obrana zavrijedila pljesak.

15′ na drugoj strani Boban je pogodio vanjski dio mreže.

20′ Grgić puca, nije bio precizan.

26′ 1:0 – HAJRADINOVIĆ (11m)

Llanos srušio Bobana u kaznenom prostoru, a Hajradinović potom „rastavio“ Santinija s bijele točke.

29′ odličnu prigodu za izjednačenje propustio je Bočkaj nakon asistencije Marića.

33′ 1:1 – ŠTRKALJ

vrlo lijep pogodak Štrkalja koji je s 20-ak metara pogodio sam lijevi donji kut.

35′ vrlo neugodan udarac Mioča s više od 30 metara, Malenica je efektno obranio.

36′ 2:1 – TALYS (ag)

Marić je centrirao s lijeve strane, a Talys nespretno nogom zahvatio loptu koja je prevarila Kukića i završila u njegovom desnom kutu.

41′ Marić ne koristi šansu za povećanje vodstva.

43′ 3:1 – MARIĆ

Sve je prethodno napravio Hajradinović koji je nakon solo-akcije idealno proigrao Marića u petercu za trećći pogodak Plavih.

59′ Štrkalj je imao priliku smanjiti rezultat, no bijeg po lijevoj strani nije okrunio preciznim udarcem.  Odmah je na suprotnoj strani uzvratio Hajradinović, međutim, Kukić je uspio spriječiti još jedan gol.