Najmlađi članovi Kuglačkog kluba ʺNove nadeʺ Požega osvojili 5 medalja na državnom prvenstvu

29.9.2020. | 18:41

Mladen Mirković
IZVOR: sport-pozega.hr

Pregleda: 3751

VEZANO

Kuglači Novih nada pobijedili gradskog rivala Obrtnik u polufinalu kupa regije Istok
Kuglači Novih nada pobijedili Šećeranu Viro 17. kolu 2. HKL - Istok
Kuglači Novih nada odigrali prijateljsku međunarodnu utakmicu u Brčkom (BiH) protiv domaćeg KK Rad
Kuglači Novih nada osvojili tradicionalni Uskrsni turnir na Gradskoj kuglani u Požegi
Kuglačice Novih nada Nera Bakić i Lana Srnović osvojile 4. mjesto na državnom prvenstvu parova za mlađe juniorke (U18)
Kadeti Kuglačkog kluba Nove nade viceprvaci Hrvatske
Kuglači požeških Novih nada ostvarili tri pobjede u prva tri kola 2. Hrvatske kuglačke lige - Istok
Darko Zovko (KK Nove nade) prvi na Kuglačkom turniru ʺĐurdan Open 2021ʺ
Fantastične rezultate mladih članova kluba ʺNove nadeʺ pohvalio i gradonačelnik Puljašić

najmlađi članovi Kuglačkog kluba ʺNove nadeʺ Požega osvojili 5 medalja na državnom prvenstvu
(FOTO: KK Nove nade Požega)

29.9.2020. | 18:41 | Mladen Mirković

Pojedinno prvenstvo Republike Hrvatske u kuglanju za kategoriju podmladak održano je kroz protekla dva vikenda u Novskoj  i Otočcu. Mladi kuglači i kuglačice Kuglačkog kluba „Nove nade“ i na ovom prvenstvu su igrali zapaženu ulogu.

Njihov trener Željko Lončar nije krio zadovoljstvo: - „Još jednom smo pokazali i dokazali da se dobrim pristupom, organizacijom i radom može doći do odličnih rezultata. Opravdali smo podršku koju su nam pružili Grad Požega, Gradski kuglački savez, Kuglački savez Požeško-slavonske županije, Požeški športski savez te podršku roditelja.

Na prvenstvu su sudjelovali mladi kuglači i kuglačice iz 19 klubova, a naše „naranče“ su osvojile najviše medalja, ukupno 5 (dvije srebrne i tri brončane). Osim što smo bili najuspješniji klub, raduje me činjenica da su medalje osvojili Lana Tomić, Luka Vidović i Bojan Savić kojima je ovo prvo veliko natjecanje.“ - istakao je na kraju trener Lončar.

Državno pojedinačno prvenstvo za kategoriju Podmladak održalo se u dva dijela. Prvi dio se održao 20. rujna 2020. u Novskoj, a drugi dio 27. rujna 2020. u Otočcu.