Najmlađe kadetkinje Stolnoteniskog kluba Požega plasirale se na državno ekipno prvenstvo

17.7.2021. | 12:35 | sport-pozega.hr
IZVOR: sport-pozega.hr
Pregleda: 1578

SLAVONSKI BROD / BJELOVAR Najmlađe kadetkinje Stolnoteniskog kluba Požega (2010. godište i mlađe) nastupile su u subotu, 10. srpnja u Slavonskom Brodu na kvalifikacijama Regije Slavonija - Zapad za ekipno Prvenstvo Hrvatske.

Sudjelovale su samo dvije ekipe, a mlade požeške stolnotenisačice pobijedile su domaći STK Graničar rezultatom 3:2 i ostvarile plasman na državnu završnicu. STK Požega je igrala u sastavu Nera Vujasinović, Matija Josipović i Eva Josipović.

Bjelovaru su u nedjelju, 11. srpnja održane kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske u kategoriji mlađih kadetkinja (2008. i mlađe). Nastupile su četiri ekipe, a STK Požega je osvojila odlično drugo mjesto.

Prvi je STK Bjelovar koji se plasirao na državnu završnicu. Treća je bila ekipa STK Graničar (Slavonski Brod), a četvrto mjesto zauzela je druga ekipa Graničara. Za STK Požegu nastupile su Nera Vujasinović, Laura Ambruš, Marta Šipek i Marija Šipek

Od članova STK Požega plasman na pojedinačno PH još su ostvarili Nikolina Raguž i Luka Kotorac u seniorskoj konkurenciji te Ivan Smiljanić u kategoriji najmlađih kadeta.

(Izvor: sport-pozega.hr)