MNK Jakšić osvojio Županijski malonogometni kup

IZVOR: sportalo.hr

Pregleda: 1356

(FOTO: J.B.)

13.11.2018. | 08:51 | Mladen Mirković

U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc je odigrana finalna utakmica Županijskog malonogometnog kupa koji su treću godinu zaredom osvojili igrači MNK Jakšić.

U uzbudljivom i neizvjesnom finalu MNK Jakšić je pobijedio MNK Birtijcu (Šumanovci) rezultatom 5:2 (1:1). Jakšić je poveo pogotkom Ivana Jakeševića u 10. minuti, a u posljednjim minutama prvog dijela izjednačio je Marin Majetić.

Željko Parobek doveo je Jakšić u vodstvo u 25. minuti, a već dvije minute poslije kapetan Birtijce Milan Adžić pogotkom za 2:2 vraća stvari na početak. Jakšić je tada od 28. do 33 minute pogocima Ivana Jakeševića, Domagoja Kovačevića i Maurizia Rezeriješio utakmicu i došao do nedostižnih 5:2.

Tako su igrači Jakšića od osnivanja kluba osvojili kup svake sezone. U protekle tri godine u finalima su svladali Plamen (Požega), Coloremajl (Požega) i  Birtijcu (Šumanovci).Jakšić će kao i prošle godine nastaviti natjecanje u Hrvatskom malonogometnom kupu na nivou regije.