Juniori Slavonije nakon jedanaesteraca pobijedili Slogu (Nova Gradiška) u 1/4 finalu regionalnog kupa

30.10.2020. | 10:03

Mladen Mirković
IZVOR: sport-pozega.hr

Pregleda: 2110

30.10.2020. | 10:03 | Mladen Mirković

Na igralištu NK Požega, na Sportsko - rekreacijskom centru odigrana je četvrtfinalna utakmica regionalnog nogometnog kupa Slavonije i Baranje za kategoriju juniora u kojoj su se sastali požeška Slavonija i Sloga (Nova Gradiška). Domaći su brzo poveli 3:0, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 4:2.

Igrači Sloge se nisu predavali te su od 51. do 66. minute napravili pravi mali preokret, postigli tri pogotka i poveli rezultatom 4:5 ali je Ronaldo Hodak svojim trećim pogotkom u 72. minuti postavio konačnih 5:5 i tako donio svojim suigračima mogućnost prolaza nakon jedanaesteraca.

Vratar Slavonije Ivan Kraljak je obranio dva jedanaesterca, a sigurni izvođači bili su Marko Jurić, Marko Milobara, Ronaldo Hodak i Karlo Antunović. Tako se momčad trenera Krešimira Brkića plasirala u polufinale Kupa.

U četvrtfinalnoj utakmici regionalnog kupa, danas (četvrtak, 29. 10. 2020.) s početkom u 19,00 sati u Vidovcima će pioniri domaćeg Dinama ugostiti Marsoniu (Slavonski Brod).