JUDO KLUB SLAVONAC: Ivona Švajda i Lana Knaus na turniru u Velikoj Gorici osvojile zlato

(FOTO: JUDO KLBU SLAVONAC)

7.3.2022. | 11:02 | R.G.
Pregleda: 2224

Dana 5. ožujka, u organizaciji judo kluba Pinky, u Velikoj Gorici  održan je turnir pod nazivom „Turopoljska frka“ na kojemu se okupio 571 natjecatelj iz 46 klubova. Borbe su se odvijale na 4 borilišta, uz odličnu organizaciju i vodstvo turnira od strane organizatora.

Judo klub Slavonac predstavljalo je 6 natjecatelja, te je nekima ovo bio prvi odlazak na turnir. U uzrastu do 12 godina nastupilo je četvero natjecatelja, Ella Lukas, Rafael Ćosić, kojemu je ovo bio prvi nastup na turniru, Iva Čančar koja je nakon jednog poraza i jedne pobjede zauzela 5 mjesto, te Ivona Švajda koja je s četiri pobjede osvojila zlato.

U kategoriji do 14 godina imali smo jednu predstavnicu, Lanu Knaus koja je nakon 3 pobjede osvojila zlato. U uzrastu do 18 godina borio se Marin Knaus koji se u mnogobrojnoj i jakoj konkurenciji nakon 2 pobjede i 2 poraza plasirao na sedmo mjesto. Judo klub Slavonac se na ovom turniru plasirao na dvanaesto mjesto u ukupnom poretku klubova, iako je imao mal broj predstavnika u odnosu na druge klubove.

Čestitke svim judašima i želimo im još puno odrađenih treninga i uspješnih borbi na turnirima koji su pred njima.

Koje je vaše mišljenje o euru godinu dana nakon uvođenja?