Judo klub Jigoro u Zagrebu s deset natjecatelja osvojio 11 medalja

Jigoro
(FOTO: Hrvoje Prevolšek)

9.2.2020. | 10:22 | Hrvoje P.
Pregleda: 2584

Na međunarodnom judo turniru u Zagrebu pod nazivom „Black belt 2020.“ nastupio je i naš judo klub Jigoro iz Kutjeva. Nastupili su sa 10 natjecatelja te u konkurenciji preko 400 natjecatelja iz 43 kluba iz 4 države ( Grčka, BIH, Austrija i Hrvatska), vratili se sa čak 11 medalja.

Zlatnu medalju osvojile su Ela Škopec u starijoj uzrasnoj skupini i Ivona Bošnjak koja je u finalu bila bolja od naše Ele Mijoković, što je dokaz da su one apsolutne vladarice ove kategorije.

Srebrnu medalju osvojila je već spomenuta Ela Mijoković te Ivona Bošnjak u starijoj uzrasnoj skupini.

Brončanu medalju osvojili su Viktorija Štivić, Larissa Vasilj koja je vrlo uspješno zabilježila svoj prvi nastup, Klara Benčić, Ela Škopec, Ela Mijoković u starijoj uzrasnoj skupini, Luka Uršić, Dorijan Benčić.

Matko Mijoković izgubio je u borbi za brončanu medalju. Idući nastup Jigoro ima već idući vikend u Samoboru.