Jigoro kup
(FOTO: Hrvoje Prevolšek)

30.6.2019. | 09:48 | Hrvoje P.
Pregleda: 1935

Na 1.međunarodnom judo turniru održanom u Sanskom Mostu u BIH, nastupili su judaši iz judo kluba JIGORO. U konkurenciji 11 ekipa s oko 130 natjecatelja, Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja te kući odnijeli skoro 100%-tni učinak, 5 zlata i 2 srebra!

Fenomenalne borbe odradili su Ivona Švajda, Ela Škopec, Ela Mijoković, Matko Mijoković te Matej Kukić te osvojili zlata u svojim kategorijama. Nešto manje uspjeha u finalu i sportske sreće su bili Marta Vidmar i Petar Marjanović koji su osvojili srebro u svojoj kategoriji.

U ukupnom poretku, ekipa Jigora osvojila je 2.mjesto što je iznimno veliki uspjeh sa samo 7 natjecatelja koji su danas bili i više nego motivirani i raspoloženi za borbe.
Ekipu su vodili treneri HrvojePrevolšek i Robert Garc.