(FOTO: Bojan Miščević)

28.03.2011. | Bojan Miščević
Pregleda: 6042

- A ništa, kiks! - izjavio je kapetan Nogometnog kluba Požega Jurica Bešlić.

Rezultatom 1:1 završila je proteklog vikenda odigrana utakmica 16. kola 1. županijske lige između NK Požega i NK Sulkovci na igralištu NK Požega pred stotinjak gledatelja.

Nakon lošeg i nezanimljivog prvog poluvremena, bez prave šanse ali uz bolju igru domaćina, u drugom se poluvremenu igra rasplamsala i rezultirala pogotkom za vodstvo Požege u 48. minuti. Strijelac je bio Vidović.

Unatoč boljoj igri i inicijativi Požežana, čvrsti i uporni gosti su uspjeli dati izjednačujući gol u 74. minuti.

Utakmica je nakon gotovo deset minuta sudačkog produžetka završila tim rezultatom na razočaranje domaćina.