Veličanin Andrija Raguž osvojio zlatnu medalju na Svjetskom kupu u obaranju ruke

Raguž prvi na Svjetskom prvenstvu
(FOTO: Privatna kolekcija)

17.10.2017. | M.B.
Pregleda: 17837

World Cup Judgment day 2017.- Svjetski kup u obaranju ruke, održan je u subotu (14.10.) u Budimpešti u Mađarskoj. Na njemu je nastupio Veličanin Andrija Raguž te ostvario odličan rezultat; u kategoriji 105+ kilograma osvojio je zlatnu medalju na lijevu ruku, a brončanu medalju na desnu ruku.

Ukupno su hrvatski predstavnici osvojili devet medalja te je Hrvatska ekipno zauzela treće mjesto, što iz Savjeta za obaranje ruku smatraju odličnim rezultatom.

O Andriji i tome kako je njegov hobi postao sportska disciplina smo već pisali, a on sam kaže kako je mu je ovaj uspjeh veliki poticaj za daljnje treniranje i ponosan je na svoj doprinos popularizaciji ovog sporta.