Judokan judašice
(FOTO: Monika P.)

16.10.2017. | Monika P.
Pregleda: 2089

Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i kadete održano je u subotu (14.10.) u Splitskim ``Gripama`` a judo klub ``Judokan`` je nastupio s dva natjecatelja.

Pavličević Monika, u konkurenciji mlađih seniorki (do 23godine), u kategoriji do 57 kilograma osvaja treće mjesto i brončanu medalju. Na putu do medalje je pobijedila dvije borbe te izgubila jednu.

Skeledžić Rafael u konkurenciji mlađih kadeta (do 16godina) u kategoriji +81 kilogram, jako je dobro krenuo i pobijedio prvu borbu, nažalost drugu je izgubio kao također i borbu za brončanu medalju. Time ostaje na zapaženom 5. mjestu kojim smo jako zadovoljni.

Natjecatelje vodio trener Milobara Dane.