Eminovci i Lipa poravnati na vrhu dočekuju međusobni ogled

04.10.2017. | M.M./sportalo.com
Pregleda: 5193

Proteklog vikenda odigrane su sve utakmice 4. kola 3. Županijske nogometne lige.

Parasan je na svom Igralištu "Pod selom" s uvjerljivih 7:0 svladao Poljanu. To je prva pobjeda Parasana u novoj sezoni. Pogotke su postigli Matej Ivanković (24), Matko Jurčić (39), Damjan Zdravković (64), Nikola Franikić (71., 76), Josip Jurišić (73) i Ivan Bertolan (82).

Lipa je na svom terenu "Ritki gaj" u Staroj Lipi rezultatom 3:0 bila bolja od Slavonije (Prekopakra). Pogotke su postigli Hrvoje Mijatović, Karlo Kerepčić i Antonio Nikić – Čakar.

Eminovci su na gostovanju u Badljevini svladali domaći Dinamo rezultatom 1:4. Pogotke za Eminovce postigli su Danijel Varela (3), Petar Zlatković (23), Nikola Obradović (34) i Ivan Japarić (80). Jedini strijelac za domaće bio je Andrej Munić i 15. minuti.

Ovčare su istim rezultatom na svom terenu bile bolje od Jovače (Marino selo). Pogotke su postigli Marko Filipović (14., 28.), Đorđe Jovanović (61) i vratar Radomir Baričević iz jedanaesterca u 79. minuti. Jedini strijelac za Jovaču bio je Marko Veselovac u 53. minuti.

Tri utakmice 5. kola igraju se u nedjelju, 08. listopada s početkom u 16,00 sati. Sastaju se Eminovci – Lipa, Slavonija – Parasan i Poljana – Ovčare. Dan prije, u subotu, 07. 10. u 16,00 sati igraju Jovača – Dinamo.