Judaši iz Čaglina na turniru u Sremskoj Mitrovici

Judaši u S. Mitrovici
(FOTO: R.G.)

24.09.2017. | Robert Garc
Pregleda: 1603

Na međunarodnom judo turniru održanom 23.9.2017. u Sremskoj Mitrovici (Srbija) nastupilo je 300 natjecatelja iz 21 kluba i 3 države( Srbija,Bosna i Hercegovina i Hrvatska). Judo sekcija iz Čaglina nastupila je s 7 natjecatelja i osvojila 4 medalje. Zlatnu medalju osvojio je Goran Miloš,srebrnu medalju osvojila je Iva Vidmar, dok su brončanu medalju osvojili Sara Hrčka i Vinko Šapina.

Do postolja nisu došli Marta Vidmar, Lana Knaus i Marin Knaus usvojivši 5 mjesto. Za sve judaše ovo je bilo još jedno novo iskustvo koje je itekako bitno da rezultati na natjecanjima budu još bolji. Ekipu je vodio trener Robert Garc.