Slavija:Višnjevac - 3:0

06.11.2016. | T.M.
Pregleda: 4476

NK Slavija u 12. kolu 3.HNL-istok ostvarila je uvjerljivu pobjedu protiv posljednje momčadi na tablici - Višnjevca.

Prvo poluvrijeme Slavija je bila bolja, ali izostalo je koncentracije u završnici. Drugo poluvrijeme počelo je dobro za Pleterničane jer je u 49. minuti pogodak za 1:0 postigao Leo Mikić. Slavija nastavlja s pritiskom što je rezultiralo pogotkom za 2:0 U 75. minuti. Pogodak je postigao Matej Peharda. Sve dvojbe oko pobjednika rješio je Tomislav Žuljević u 83. minuti i postigao pogodak za konačnih 3:0.

Slavija je sada na solidnom devetom mjestu na tablici, a sljedeće kolo gostuje u Bijelom Brdu kod ekipe BSK koja je osma na tablici i ima jednak broj bodova kao Slavija - 15.