Plamene dokrajčile slabije Međimurke rezultatom 97:39

Plamene pod košem Međimurki
(FOTO: Bojan Miščević)

21.11.2015. | Bojan Miščević
Pregleda: 3739

Košarkašice ŽKK Plamen Požega večeras su pomele parket gošćama iz Čakovca. Međimurke su utakmicu 6. kola A2 Ženske košarkaške lige izgubile visokim rezultatom 97:39.

Jedino je prva četvrtina bila u egalu, završila je rezultatom 15:15. Drugu četvrtinu Plamene su dobile 33:12,
treću najuvjerljivije 27:4. Četvrta četvrtina je bilo rutinsko odrađivanje posla, završila je 22:8. Utakmicu je vodila Kristina Soldo kao zamjena za odsutnog trenera Vladu Englmana.

- Ovakav rezultat se očekivao s obzirom da je protivnik slabiji. Cure su odradile korektno, očigledno smo puno bolje - izjavila je Soldo.

Dodaje kako su  nakon početnog egala kontrama napravile razliku i doslovno razbile protivnice.

- Nedostatak trenera Englmana se nije osjetio na klupi i u igri jer su cure ovaj tjedan ozbiljno odradile treninge i profesionalno se pripremile za utakmicu - zaključila je Soldo.

Najbolja strijelkinja u redovima Plamenih bila je Ana Vojtulek s 32 ubačena koša. Sljedeće kolo Požežanke idu u goste Koprivničankama.