Pavičić u Puli osvojio 11. mjesto, Pedić 8. među juniorima

Biciklisti u Puli
(FOTO: BK Luks R.T.)

14.04.2015. | Mario Nakić
Pregleda: 3754

Biciklisti požeškog Luks Racing Teama nastupili su prošlog vikenda na XC utrci "Rocky Trails" na rtu Kamenjak pokraj Pule. Ova se utrka boduje u kategoriji UCI C1, a uz mnoga svjetska imena, tu su bili i naši predstavnici Krešimir Pavičić, Zvonko Pedić i Mirko Budimlić.

Vozilo se po vrlo teškom i kamenitom terenu. Naši vozači su se na novoj i preuređenoj stazi od prošle godine teško snašli samim time jer podloga nije ona na kojoj se trenira i kamenite staze su za naše vozače vrlo, vrlo teške, ističu u klubu.

Krešimir Pavičić je u kategoriji Master 2 vozio 4 kruga ili ukupno 16,4 kilometra. Završio je 11. u ukupnom poretku i 8. među hrvatskim biciklistima te je osvojio bodove za Kup Hrvatske.

Zvonko Pedić je među juniorima završio na osmom mjestu ili treće među hrvatskim natjecateljima. Među početnicima, Mirko Budimlić bio je peti.