Ana Winter i Tomislav Nemet osvojili naslov državnih prvaka

Streličari pakračkog SK Kuna
(FOTO: SK Kuna/Facebook)

06.08.2014. | Mario Barać
Pregleda: 3778

Ana Winter i Tomislav Nemet, natjecatelji Streličarskog kluba "Kuna" iz Pakraca osvojili su prvo mjesto i naslov državnih prvaka u streličarskoj disciplini Field na državnom prvenstvu koje je proteklog vikenda održano u Utiskanom pored Bjelovara.

Natjecatelji su prvog dana pucali sa nepoznate udaljenosti u 24 mete, a drugog dana u isto broj meta, ali s poznate udaljenosti. Ana je naslov osvojila u konkurenciji seniorki, stil goli luk dok je u istoj kategoriji Tomislav Nemet slavio u stilu tradicionalni luk.

Pakrački streličarski klub je na ovom natjecanju predstavljao još i Josip Šebić koji je među seniorima, stil goli luk, osvojio 6. mjesto.

SK Kuna će biti domaćin finala Alpe-adria kupa koji će u Prekopakri na Matkovcu biti održan 9. i 10. kolovoza, a kao priprema za Svjetsko prvenstvo koje će 19. kolovoza započeti u Zagrebu.