Slavonska liga: Marko Batori prvi i u Našicama

Marko Batori na utrci u Našicama
(FOTO: BBK Požega)

10.06.2014. | Aleksandar Grlić
Pregleda: 4207

Na 6. utrci Slavonske brdsko-biciklističke lige održanoj prošle nedjelje u Našicama pobijedio je Požežanin Marko Batori (BBK Požega). Osvojio je prvo mjesto u najjačoj elite kategoriji, dok je Saša Jeftinić (BK Titan Pakrac) osvojio treće mjesto. Prvo mjesto u juniorskoj kategoriji osvojio je Filip Štimac (BBK Požega), a njegov klupski kolega Dorijan Verhas treće u kadetskoj.

Utrka se odvijala na kružnoj stazi Cross-country dužine 5.730 metara, visinske razlike 220 metara. Sudjelovalo je ukupno 44 natjecatelja razvrstanih po 7 kategorija. Najjača elite kategorija je vozila 5 krugova, dok su ostali vozili od 2 do 4 kruga.

Od ostalih rezultata domaćih predstavnika treba izdvojiti 5. mjesto Gorana Pavića (BBK Požega) i 8. Vladimira Tessarija (BK Titan) u veterani B kategoriji te 5. mjesto Matea Fahrenvalda (BK Titan) među juniorima.