Rukometaši Požege u prvom kolu izgubili od Koprivnice

30.09.2013. | Mario Nakić
Pregleda: 4171

Rukometaši Požege poraženi su u prvom kolu 2. hrvatske rukometne lige sjever u Koprivnici rezultatom 29:25.

Požežani su dobro ušli u utakmicu i veći dio prvog poluvremena vodili. Uspjeli su doći i do četiri gola prednosti, ali nakon 20. minute počinju raditi tehničke greške i protivnik izjednačava. Na poluvrijeme se išlo s rezultatom 12:12.

U nastavku utakmice domaćin je bolji, Požega pada s igrom, Koprivnica je odvaja na 5 razlike.

- Mi smo se pokušali vratiti u utakmicu, ali nije se moglo, s tim da nam ni suđenje to nije dopuštalo - rekao je Dario Anić, trener Požege koji se sada okrenuo drugom kolu i suboti, kada će Požega u Grabriku pokušati pobijediti goste iz vukovarskog Borova koji su u prvom kolu igrali neriješeno s Garešnicom. Utakmica je najavljena za 18 sati.

U ostalim rukometnim vijestima, pakračka LiPa je u drugom kolu 3. HRL sjever bila slobodna, a rukometašice Požege još čekaju početak prvenstva u 3. HRL istok za žene, koji je odgođen i vjerojatno će krenuti sljedećeg vikenda.