Gimnastičarke GD Sokol odlične na Kupu Hrvatske u Osijeku

GD Sokol
(FOTO: GD Sokol)

10.6.2019. | 12:20 | GD Sokol
Pregleda: 5019

U nedjelju 09.06.2019. održano je 2. kolo C program Kupa Hrvatske, regija istok, u ženskoj sportskoj gimnastici u Osijeku. U organizaciji Gimnastičkog društva Osijek - Žito, u prekrasnoj novoj gimnastičkoj dvorani završio je prvi dio sezone natjecateljskog dijela sportske gimnastike. Na natjecanju je sudjelovalo 160 natjecateljica iz cijele regije.

Rezultati GD"Sokol" Požega

Ml. juniorke: Tena Jakoubek, Satinović Dora, Obradović Tea, Kordaso Lara, Ivančević Kiara-  osvojile ekipno 4. mjesto s devet desetinki zaostatka da se popnu na postolje, ovo je prva sezona kada uopće nastupaju na Kupu Hrvatske u C programu.

Juniorke: Čavec Tea, Krmpotić Klara, Markanjević Lara, Devčić Anja, Soldo Leona - osvojile ekipno 3. mjesto

Seniorke: Lina Kordaso, Tonka Pavelić, Tea Paukner - osvojile ekipno 4. mjesto dok je najbolja seniorka na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji bila Tonka Pavelić koja se vratila i nakon duge pauze opet se popela na najviše postolje u C programu.