Danijel Parac osvojio 1. mjesto na Balkanskom prvenstvu u bench pressu i deadliftu

13.10.2019. | 16:21

Mladen Mirković

Pregleda: 3412

VEZANO

Veličanin Branko(67) razveselio žiri u Supertalentu no ipak nije prošao dalje
NEZABORAVNA ATMOSFERA U VETOVU: Brojni obožavatelji Željka Samardžića pjevali svi zajedno u glas
Požeški atletičari nastupili na utrci ’Bromara’ u Slavonskom Brodu
Plesna radionica Ilijane Lončar sudjeluje na 8. Dječjem susretu ʺBudućnost u namaʺ s festivalsko - natjecateljskim karakterom
Marijana Jugović iz Bekteža odlična na Državnoj olimpijadi iz njemačkog jezika
La Guitarra - Gitaristički recital Petre Stojaković u Lipiku
Plesačice Ilijane Lončar osvojile prestižnu nagradu za suvremeni ples
Požežanin Antonio Čiko ostvario odlične rezultate na Međunarodnoj utrci Alpe Adria
Kadet Šahovskog kluba Požega Jakov Matoković osvojio 1. mjesto na jakom turniru u Osijeku
STK Požega: Ivan Smiljanić prvi u Osijeku

Danijel Parac
(FOTO: D.P.)

13.10.2019. | 16:21 | Mladen Mirković

Danijel Parac sudjelovao je na Balkanskom prvenstvu u bench pressu i deadliftu u Zadru koje se održava jučer i danas.

U svojoj kategoriji Danijel je imao kvalitetnu konkurenciju ali je uspio podići 220 kilograma i osvojiti 1. mjesto.

Ovim prvim mjestom Danijel bi mogao nastupiti na Svjetskom prvenstvu 22.listopada ako uspije izliječiti mišić koji je ozlijedio.

"Sretan sam, sav moj trud se isplatio i nadam se nastupu na Svjetskom prvenstvu. Zahvaljujem se sponzorima, Gradu Požegi Fitness clubu Play, Corse, Caffe baru Bolte, Pivnici Slawoner, Tom klubu Požega i svima koji su mi bili podrška" - rekao je Danijel Parac