ʺJudokanʺ u Jastrebarskom ostvario odlične rezultate

(FOTO: Arhiv)

12.11.2018. | 07:48 | Monika P.
Pregleda: 1411

Jučer se održao jak međunarodni judo turnir "Jaska Open 2018" u Jastrebarskom, gdje je "Judokan" nastupio sa 10 natjecatelja, koji su u konkurenciji od oko 500 natjecatelja i preko 40 klubova iz 3 države, ostvarili sljedeće rezultate.

Do 8 godina: REPULEC Luka u konkurenciji od čak 27 protivnika osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju

MILAKOVIĆ Ema je također uspjela doći do finala te je osvojila odličnu srebrnu medalju

ZDELAR Vigo, kojemu je ovo ujedno bilo i prvo natjecanje, je osvojio brončanu medalju

Do 10 godina: BEGOVIĆ Šimun je u konkurenciji od 24 judaša također osvojio zlatnu medalju

Do 12 godina: BEGOVIĆ Šimun, u starijima, uspjeva doći do brončane medalje

Pohvale za MATOKOVIĆ Gabrijela, Valentina i KRIZMANIĆ Anju, koji su unatoč tremi i nedostatku iskustva odradili odlične borbe

Do 14 godina: PEĆI Antonela je osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

DRAŠKOVIĆ Leon je došao do finala i osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju

Također pohvala GRGIĆ Heleni, kojoj je ovo jednako kao i Anji, Gabrijelu i Valentinu, jedan od prvih turnira, te čestitamo na dobro odrađenim borbama.