ʺJigoroʺ prvi u uzrastu djevojčica na turniru u Doboju

23.6.2019. | 11:58

Hrvoje Prevolšek

Pregleda: 1312

23.6.2019. | 11:58 | Hrvoje Prevolšek

Na jakom međunarodnom judo turniru održanom u Doboju, BIH, nastupio je i naš domaći klub, judo klub JIGORO. U velikoj konkurenciji od preko 500 natjecatelja iz 50 klubova iz 8 europskih država naš klub nastupio je s 18 natjecatelja i ostvari zapažen rezultat.

Zlatnu medalju osvojila je Lana Knaus koja je ujedno i proglašena najboljom natjecateljicom na turniru u svom uzrastu, srebrnu medalju osvojio je Marin Knaus, dok su brončanu medalju osvojili Ivona Bošnjak, Tena Trtanj, Melani Vukelić, Elizabeta Šimić, Matko Mijoković, Petar Marjanović te Matej Kukić.

Naš klub uspio je osvojiti i ekipno prvo mjesto u konkurenciji djevojčica do 11 godina!
Ekipu su vodili treneri Hrvoje Prevolšek i Robert Garc.