Rukometaši LiPe deklasirali goste iz Gole

RK LiPa
(FOTO: Mario Barać)

11.11.2013. | Mario Barać
Pregleda: 1697

Rukometaši LiPe (Pakrac - Lipik) su proteklog vikenda u Gradskoj sportskoj dvorani u Pakracu, u utakmici 7. kola 3. HRL sjever deklasirali ekipu „Gole“ rezultatom 36:23.

Od prve minute vidjelo se da je pristup igrača LiPe u ovoj utakmici pravi, nakon početnih 2:0 i 5:2, vrlo brzo su stigli do prednosti 9:3, a do poluvremena je već bilo 19:10. Posebno inspiriran za igru u prvih 30 minuta bio je Daniel Hlapović koji je uz odličan posao u obrani postigao i 7 golova. U nastavku je trener Jaroslav Šeba dao priliku i nešto mlađim i neiskusnijim igračima, ali je LiPa do kraja uspjela prednost povećati na uvjerljivih plus 13 golova.

Ovo im je praktički prva pobjeda u sezoni. Naime, u utakmici 3. kola savladali su u Daruvaru istoimenu ekipu, ali su Daruvarčani ubrzo istupili iz lige pa se rezultati iz njihovih utakmica brišu.

Nakon nekompletnog 7. kola LiPa je s 3 osvojena boda trenutno na 9. mjestu u konkurenciji 12 ekipa.